nasz zespół

Sales Factor

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów sprzedaży. Od ponad 20 lat zajmujemy się elementami, które wpływają na efektywną i skuteczną sprzedaż. Nasze doświadczenie przekazujemy Klientom i wspieramy ich procesy sprzedażowe. Obserwujemy jak nasi Klienci zmagają się ze sprzedażą i wkraczamy, żeby im pomóc łatwej i efektywniej osiągać cele sprzedażowe. Wspieramy całe zespoły sprzedażowe i ich menadżerów. Mamy gotowe rozwiązania, które działają i są możliwe do wdrożenia od zaraz. Chcecie zobaczyć jakie to proste? Poznacie nas!

Joanna malec

Lubię kreować rzeczywistość. Od ponad dekady kreuję własny biznes, więc pozyskiwanie klientów i budowanie relacji zaufania, a także reagowanie na ich realne potrzeby – to moje główne wyzwanie. W projekcie Sales Factor pożytkuję te doświadczenia – tworząc przestrzeń edukacji, współpracy i inspiracji. Wspólnie możemy budować lepszą jakość sprzedaży!

Monika meyer-palus

Sprzedażą zajmuję się od początku mojej drogi zawodowej. Uczestnicząc aktywnie w sprzedaży przez wiele lat nauczyłam się pracy z wymagającym Klientem. Dzięki temu dzisiaj wiem jak doradzać innym i wspierać ich sprzedaż, tak aby była efektywna. W Sales Factor jesteśmy sprzedawcami, którzy rozumieją potrzeby sprzedawców.

Ela sawczuk

Od 16 lat sprzedaję, a od ponad 10 lat uczę tego innych. Z sukcesami pracuję z handlowcami, managerami i szefami sprzedaży, pomagając im podnosić wyniki sprzedażowe. Spełniam się też jako autorka publikacji i ebooków, prelegentka na wydarzeniach branżowych i wykładowca.

zespół sales factor

Mamy doświadczenie kilkunastu lat w sprzedaży i w prowadzeniu szkoleń. Działamy praktycznie, odnosimy się do bieżących wyzwań, stawiamy na proste i skuteczne metody

Gotowi do sprzedaży?

Sales Factor jest dla Ciebie

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania zapytania; administratorem danych jest firma CNCT Sp. z o.o. (właściciel SalesFactor) z siedzibą przy ul. Kasztanowej 6, 55-020 Jaksonów; oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


    Sales Factor

    Neptone Business Solution Logo (2)